Reklama

Grupa PartGroup powstała w 2005 roku. Niespełna dwadzieścia lat na rynku pozwoliło nam zdobyć szerokie doświadczenie w zakresie produktów i usług związanych z reklamą. Tworzymy społeczność współpracujących z nami Kontrahentów. To pozwala na szybkie zmierzenie się z oczekiwaniami Klienta i stworzenie dla Niego wyjątkowego rozwiązania. Do każdego podchodzimy indywidualnie zważywszy na różnorodność koncepcji i możliwości patrzenia przez pryzmat własnej wizji na dany projekt. Naszym celem wobec Klienta jest przede wszystkim wykonanie usługi na wysokim poziomie technicznym oraz kompleksowa realizacja powierzonych zadań.

Współpracujemy z firmami z całej Polski, nasze usługi świadczymy także poza granicami kraju, m.in. w Holandii, Czechach czy w Niemczech.


Zakres naszej działalności obejmuje:

 • tworzenie materiałów identyfikacyjnych tj: logotypy, wizytówki, i wiele innych
 • projekt i druk materiałów reklamowych, promocyjnych takich jak: ulotki, plakaty, papiery firmowe, koperty z nadrukiem (firmowe, ozdobne), segregatory, inne
 • tworzenie reklam zewnętrznych: tablic, kasetonów, liter przestrzennych, neonów, banerów, flag, oklejanie samochodów
 • tworzenie opakowań i etykiet na produkty spożywcze i przemysłowe
 • projektowanie stron internetowych
 • APLIKACJA ZNAJDŹ FIRMĘ
 • Strony internetowe
 • Katalog firm

APLIKACJA ZNAJDŹ FIRMĘ

Działania nasze wchodzą w szeroki zakres tworzenia nowych rozwiązań mających znaczenie dla społeczeństwa oraz środowiska naturalnego, również w sektorze usług internetowych.

Głównym celem stworzenia aplikacji było ułatwienie oraz usprawnienie poruszania się w zakresie wyszukiwania firm i usług w Internecie. Innowacja naszego rozwiązania polega na dopasowywaniu wyników wyszukiwania według odległości względem użytkownika.

Unikamy dzięki temu sugerowanych przez pozycjonowanie w Internecie narzucanych wyników wyszukiwania, gdzie wskazane firmy często znajdują się znacznie dalej niż te, które faktycznie są zlokalizowane blisko użytkownika.

Dzięki temu nasi użytkownicy zaoszczędzają czas, koszty dotarcia do wyszukiwanego miejsca, co w obecnej dobie ogranicza znacząco emisję spalin.

Jest to również według nas najtańsza oferta dedykowana do firm, która ułatwia ich edyfikację, zlokalizowanie i pozycjonowanie jego portfolio w Internecie.

www.znajdzfirme.pl – Obecnie w przebudowie

Pobierz aplikacje

Strony Internetowe

Dobra strona internetowa to nie tylko wizytówka firmy, ale także źródło potencjalnych klientów. Nasza agencja zadba, aby nasz Klient i jego firma posiadała przejrzystą, profesjonalną stronę internetową, przynoszącą zyski.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem, administracją oraz opieką stron internetowych.
Każdy z naszych projektów cechuje się indywidualnym podejściem, przez co zachowuje swoją oryginalność. Łączymy w nich najnowsze trendy i technologie, starając się przy tym o przejrzystość treści.

W swojej ofercie posiadamy:

Własny hosting stron www. Pomoc przy doborze i wykupie domeny. Połączenie strony z Facebookiem, Instagramem lub innymi social mediami. Wsparcie techniczne (dodanie nowych podstron, edycja gotowej strony www).

Tworzymy strony dynamiczne, oparte na systemie zarządzania treścią CMS (content management system) typu: Joomla, WordPress i wiele innych, a także strony statyczne HTML/CSS, strony landing page oraz sklepy internetowe.

Wszystkie nasze strony staramy się przygotować pod względem optymalizacji, pozycjonowania SEO a co najważniejsze nasze strony są responsywne (RWD).

Katalog Firm szukajwpoblizu.pl

Naszym kolejnym produktem jest Katalog Firm szukajwpoblizu.pl gdzie tworzymy reklamę klienta z dedykowaną subdomeną która jest pozycjonowana w Internecie
(przykład: aerosystem.szukajwpoblizu.pl/). Ważnym podkreślenia jest fakt, że nasze reklamy tylko w 2019 roku dotarły do prawie 1,5 milionów użytkowników. “Mówią o nas “…Najtańsza reklama na rynku”

REKLAMA TRADYCYJNA

 • Poligrafia
 • Gadżety
 • Kalendarze i notesy
 • Grafika na pojazdach
 • Wielki Format
 • 3D
poligrafia

POLIGRAFIA

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Przeciętny kartonik z logo firmy, imieniem, nazwiskiem itd. To TYLKO, albo AŻ wizytówka. Aby wyróżniać się spośród reszty, trzeba zacząć od małych szczegółów i być unikatowym. To właśnie możesz osiągnąć w momencie, kiedy pozwolisz nam podjąć realizację swojego projektu. Młody i dynamiczny zespół PartGroup doradzi Ci jak to zrobić. Wszystko, czego potrzebujesz, by promować swoje produkty/usługi wykonasz u nas w każdej ilości i co ważne – w bardzo dobrej jakości.

GADŻETY i znakowanie

Gadżety reklamowe odgrywają bardzo ważną rolę w budowaniu wizerunku firmy. Są nieszablonowe, praktyczne, a przede wszystkim — zostają w pamięci. Sprawiają, że relacje, zbudowane za ich pomocą  są trwalsze, a nasza firma kojarzona jest pozytywnie.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo dziesiątki tysięcy różnych  gadżetów, od długopisów po pendrive’y, zapachy do samochodów po sprzęt elektroniczny, wyposażenie biur i wiele nietypowych produktów. Nasi konsultanci zaproponują i zaprojektują najlepsze rozwiązanie Twoich potrzeb – ZAPRASZAMY.

Kalendarze i notesy

Skuteczna reklama przez cały rok? Tak, to możliwe dzięki kalendarzom z nadrukiem, które zamówisz w naszej firmie. Dzięki nim Twoja reklama, firmowe logo czy oryginalna grafika będzie w widocznym miejscu przez 365 dni w roku. Wydrukujemy dla Ciebie kalendarz reklamowy według Twojego indywidualnego projektu lub zaproponujemy gotowe rozwiązania.

Jaki kalendarz będzie najlepszą reklamą? Wybór jest naprawdę duży, zależy od zastosowania, funkcji
 i sposobu użytkowania. Kalendarz może być zarówno firmowym gadżetem, świetnym prezentem, jak i profesjonalnym wyposażeniem biura.

Realizacje

Grafika na pojazdach

Oklejanie samochodów jest bardzo popularniejszym sposobem na reklamę firmy oraz zmianę wyglądu auta. Taka ruchoma reklama codziennie dociera do setek potencjalnych Klientów, przyczyniając się do wzrostu sprzedaży. Ponadto grafika na pojazdach przypomina dzisiaj rodzaj sztuki, czyniąc auto niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju.

Wydruk wielkoformatowy

Jeśli prowadzisz działalność stacjonarną, masz sklep, zakład usługowy, biuro, warto to miejsce jakoś wyróżnić. Jak inaczej potencjalni klienci dowiedzą się, że w danym budynku mieści się siedziba Twojej firmy? Skąd będą wiedzieć, że jest tam na przykład biuro rachunkowe, studio urody, firma doradztwa podatkowego? Twoja firma nie powinna być niewidzialna. Wypromuj ją na szyldach, plakatach, tablicach informacyjnych, witrynach okiennych i najbardziej popularnych banerach reklamowych – wyróżnik swą firmę, pokaż klientom, gdzie jesteś i co robisz.

 • Fryzy/szyldy reklamowe (umieszczane na zewnątrz oraz wewnątrz)
 • Tabliczki informacyjne (np. na drzwi)
 • Folie samoprzylepne (kryjące i przezroczyste)
 • Folie OWV (do oklejania okien, witryn, przepuszczające światło)
 • Banery reklamowe
 • Podświetlane kasetony

Realizacje

3D

Tak realne, że chciałbyś dotknąć. Tak można określić jedną z najpopularniejszych dziedzin grafik, grafikę 3D. Sama nazwa pochodzi od angielskich słów Three-Dimensional Graphics i intuicyjnie podpowiada, że mamy do czynienia z trójwymiarem. Także w projektach bierzemy pod uwagę odbicia, kolory, rozpraszanie, załamanie oraz fakturę obiektów, które pozwalają nam zrobić np. projekt biura, mieszkania, postaci. Pozwala nam ona na przedstawienie wymienionych wyżej rzeczy z każdej perspektywy.”

Jesteśmy również zwolennikami nowoczesnych rozwiązań wizualnych, które przyczyniają się do zobrazowania oraz przekazania treści marketingowych. Obraz jest tym co rejestrujemy, co zapamiętujemy, co wspominamy. To innowacyjne rozwiązanie dzisiejszej technologii przyczynia się do stworzenia hologramu 3D wysokiej jakości. Stwórz projekt, umieść na jednostce projekcyjnej za pomocą aplikacji i zarządzaj telefonem. W trzech krokach możesz wprowadzić swój projekt w odmienny wymiar.

Realizacje

Ponadto  mamy ogromne doświadczenie w  dziale odzieży reklamowej. Realizowaliśmy zlecenia dotyczące indywidualnych projektów takich jak: opracowanie i produkcja fartuchów dla jednego z największych browarów na naszym rynku, realizacja zleceń dotyczących różnego rodzaju polarów, kurtek firmowych, t-shirtów, odzieży zimowej oraz spersonalizowanych zamówień z dedykowaną grafiką.

Nasza agencja reklamowa dysponuje odpowiednimi narzędziami, aby zbudować solidną ścieżkę dla Klienta. Wcielamy Twój pomysł w życie lub tworzymy całkiem nową identyfikację wizualną Twojej marki. Dbamy o każdy aspekt kampanii reklamowej od projektu strony, aż po pozycjonowanie i content marketing. Za wszystko, co związane z reklamą w Twojej firmie będziemy odpowiadać MY, tak abyś TY mógł skupić się na istocie swojego biznesu. “Jesteśmy po to, by podkreślić jakość twojej marki lub markę twojej jakości.” PG

Sprawdź naszą ofertę:

Poligrafia | Gadżety | Kalendarze i notesy reklamowe | Grafika na pojazdach | Banery reklamowe | 3D