Produkcja

Nasz zespół tworzą ludzie z ogromnym potencjałem i pasją. Niebywałe zaangażowanie właściciela firmy oraz rzetelność pracowników stale pozwalają na poszerzanie zakresu działań sprzedaży. Potrzeba stworzenia łatwo dostępnej dla każdego rzeczy, która będzie chronić ludzkie życie, stanowiła dla nas priorytet. Po wielu latach ciężkiej, ale owocnej pracy, powstał innowacyjny produkt iBlockFIRE, który jest naszym core’owym produktem. Jest to spray gaśniczy o wysokiej skuteczności gaszenia oraz prewencji, który zachowuje 100% biodegradowalności. Jest nie tylko bezpieczny i nieszkodliwy dla środowiska, a także przyjazny dla skóry i człowieka.

Zapoczątkował on stale powstającą serię biodegradowalnych produktów iSprayLIFE, tworzonych dla ludzi z myślą o Ziemi.

Wszystkie działania, jakie wykonujemy w ramach sprzedaży i promocji, robimy z niebywałym
zaangażowaniem, bo najważniejszy dla nas jest człowiek.

Tworzymy produkty

iBlockFIRE

Spray gaśniczy iBlockFIRE jest uniwersalnym urządzeniem gaśniczym przeznaczonym do gaszenia ognia w zarodku. Jedyny tego typu na świecie spray, który jest w 100% biodegradowalny i przyjazny dla środowiska. Urządzenie wielokrotnego użytku przeznaczone jest do zastosowania w każdym miejscu, gdzie istnieje ryzyko pożaru. Skutecznie gasi m.in. drewno, papier, benzynę, olej, plastiki. Żelowa piana zawarta w iBlockFire idealnie przylega do gaszonych powierzchni odcinając dostęp tlenu.

Poznaj szczegóły

iCleanTECH XXL
W tym miejscu warto wspomnieć o kolejnym produkcie, którego jesteśmy producentem, czyli gazu sprężonego iCleanTECH XXL. Niezastąpiony w sytuacjach, gdzie liczy się skuteczność oraz precyzja działania. Jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dla środowiska.
 

“Tworzymy dla ludzi,
z myślą o Ziemi”PG