Sprzedaż

szafy chłodnicze

KOMERCYJNE ŚRODKI TRWAŁE
I BROWARNIANE URZĄDZENIA CHŁODNICZE

iBlockFIRE

PRODUKT, Z KTÓREGO JESTEŚMY DUMNI

ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO
W SYTUACJACH AWARYJNYCH

iCleanTECH

Profesjonalne środki w postaci sprężonego gazu do czyszczenia trudno dostępnych miejsc

ISOKOR CLEANER CLINIC​

Antybakteryjny środek
przeznaczony do
czyszczenia i odtłuszczania wszelkich powierzchni
oraz ludzkiej skóry.

KOMERCYJNE ŚRODKI TRWAŁE I BROWARNIANE URZĄDZENIA CHŁODNICZE
Dajemy nowe życie
Urządzeniom chłodniczym!
Bądź eko, nie wyrzucaj!
Odnawiamy używane szafy chłodnicze.
Personalizujemy je pod wymagania klientów.

Firma PartGroup od początku swojego działania charakteryzuje się wielobranżowością. Otwieramy się na aktualne potrzeby klientów i wyszukując nisze rynkowe, staramy się spełnić najwyższe oczekiwania konsumentów. Poza działalnością reklamowo-marketingową nasza firma również zajmuje się renowacją i sprzedażą chłodziarek oraz innowacyjnej linii biodegradowalnych produktów gaśniczych, której jest również pomysłodawcą i twórcą.

Początkowe lata firmy określała współpraca z koncernami browarniczymi, którym dostarczaliśmy materiały reklamowe, a następnie pojawiła się perspektywa odnawiania i odsprzedaży chłodziarek. Dajemy tym sprzętom drugie życie i tym samym troszczymy się o środowisko, chroniąc sprawny sprzęt przed utylizacją.

W 2012r. Właściciel firmy, Pan Piotr Gertych napotkał niszę na rynku sprzętu przeciwpożarowego. Od wielu lat firmy zaopatrywały go w te same szablonowe produkty – gaśnice kilku typów w zależności od substancji czynnej zawartej w ich zbiornikach. Mimo bezwarunkowej skuteczności tych substancji niestety nie są one bezpieczne dla środowiska i ich użytkowników, co jest potwierdzone niejednokrotnie badaniami, a nawet istnieją podejrzenia o ich kancerogenności.
Naprzeciw temu wyszła firma PartGroup ze swoją linią Sprayów Gaśniczych w 100% biodegradowalnych, które po 28 dniach w przyrodzie ulegają pełnej biodegradacji (potwierdzone przez ICSO) i pozostaje po nich tylko woda. Produkty są nietoksyczne, można ich używać na ludzką skórę, ponieważ substancja jest również przebadana dermatologicznie. Jesteśmy nie tylko dystrybutorem, ale również producentem i twórcą tych wyjątkowych produktów. Z dbałością o najwyższą jakość, produkty są wykonywane w 100% z komponentów pochodzenia zachodnioeuropejskiego, a produkcja odbywa się w Polsce! Zachęcamy do zapoznania się z gamą produktów w naszym sklepie internetowym www.ispraylife.com. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.