O firmie

partgroup
Firma PartGroup Piotr Gertych istnieje na rynku od 2005 roku.
Działamy w sektorze marketingu i sprzedaży. Zajmujemy się optymalizacją oczekiwań klientów w każdym możliwym aspekcie naszego działania. Wyszukujemy indywidualne rozwiązania na podstawie branży i rynku, na jakim działa dana firma. Profesjonalizm oraz terminowość to cechy, które nas wyróżniają.

W naszym zespole pracują ludzie z ogromnym potencjałem i pasją. Niebywałe zaangażowanie właściciela firmy oraz rzetelność pracowników pozwoliły w roku 2012 na poszerzenie zakresu działań sprzedaży.  Po wielu latach ciężkiej, ale owocnej pracy, powstał innowacyjny produkt iBlockFire. Jest to spray gaśniczy o wysokiej skuteczności gaszenia oraz prewencji, który zachowuje 100% biodegradowalności. Jest nie tylko bezpieczny i nieszkodliwy dla środowiska, ale także przyjazny dla skóry i człowieka. Wszystkie działania, jakie wykonujemy w ramach sprzedaży i promocji tego produktu, robimy z niebywałym zaangażowaniem, bo najważniejszy dla nas jest człowiek.

Tworzymy produkty

iBlockFIRE

Spray gaśniczy iBlockFIRE jest uniwersalnym urządzeniem gaśniczym przeznaczonym do gaszenia ognia w zarodku. Jedyny tego typu na świecie spray, który jest w 100% biodegradowalny i przyjazny dla środowiska. Urządzenie wielokrotnego użytku przeznaczone jest do zastosowania w każdym miejscu, gdzie istnieje ryzyko pożaru. Skutecznie gasi m.in. drewno, papier, benzynę, olej, plastiki. Żelowa piana zawarta w iBlockFire idealnie przylega do gaszonych powierzchni odcinając dostęp tlenu.

Poznaj szczegóły

iCleanTECH XXL
W tym miejscu warto wspomnieć o kolejnym produkcie, którego jesteśmy producentem, czyli gazu sprężonego iCleanTECH XXL. Niezastąpiony w sytuacjach, gdzie liczy się skuteczność oraz precyzja działania. Jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dla środowiska.
 

Od 2005 roku pracy stworzyliśmy wiele znaczących projektów. Jednym z nich jest merchandising dla koncernu browarniczego. Przez ponad 3 lata zajmowaliśmy się promocją marki, zbieraniem zamówień i przekazywaniem ich do realizacji. Nasi pracownicy funkcjonowali zgodnie ze standardami browaru, pracując na urządzeniach PDA. Niejednokrotnie budowali nowe trasy detaliczne, średnio miesięcznie nasi pracownicy handlowi realizowali około 8000 wizyt.

Jeśli chodzi o temat browarniczy, kolejnym naszym sukcesem jest stworzenie od podstaw wizualizacji marki piwa „Bieszczadzkie”
wraz z całym zapleczem reklamowym (etykiety, plakaty, ekspozytory etc.). W tym samym roku „Bieszczadzkie” otrzymało złoty medal za wizualizację. Pracowaliśmy również nad wizerunkiem piwa Pilsweiser, tworząc nowy projekt piwa puszkowego tej marki.

Od 2014 roku nasza firma zaczęła współpracę w sektorze dystrybucji i odsprzedaży browarniczego sprzętu chłodniczego. W naszej ofercie znajdują się między innymi schładzarki gastronomiczne, szafy chłodnicze, lodówki gastronomiczne.

Wszystkie działania, jakie procedujemy w naszej firmie, są zawsze prowadzone rzetelnie oraz skrupulatnie. Przekłada się to na nagrody, jakie uzyskaliśmy. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, otrzymania tytułu „PRODUKT ROKU 2016” na XXI GALI BIZNESU „Granitowy Tulipan”.
Kolejnym zaszczytnym tytułem, jakim możemy się pochwalić, jest „Laur innowacyjności” Nagroda Naczelnej Organizacji Technicznej.

Od 2018 roku za zgodą Prezydenta Miasta Radomia
możemy używać logo promujące nasze miasto – Radom Siła W Precyzji.

Tworzymy reklamę

W 2019 roku dywersyfikując swoje działania firma zainwestowała swój potencjał w dział mobilnych technologii tworząc nowe rozwiązania dla Polaków w tym sektorze. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych rodaków, kreujemy 2 nowe marki z tego działu: Katalog Firm szukajwpoblizu.pl i aplikację mobilną Znajdź Firmę.
 

Działania nasze wchodzą w szeroki zakres tworzenia nowych rozwiązań mających znaczenie dla społeczeństwa oraz środowiska naturalnego, również w sektorze usług internetowych.

Głównym celem stworzenia aplikacji było ułatwienie oraz usprawnienie poruszania się w zakresie wyszukiwania firm i usług w Internecie. Innowacja naszego rozwiązania polega na dopasowywaniu wyników wyszukiwania wg odległości względem użytkownika.

Unikamy dzięki temu sugerowanych przez pozycjonowanie w Internecie narzucanych wyników wyszukiwania, gdzie wskazane firmy często znajdują się znacznie dalej niż te, które faktycznie są zlokalizowane blisko użytkownika.

Dzięki temu nasi użytkownicy zaoszczędzają czas, koszty dotarcia do wyszukiwanego miejsca, co w obecnej dobie ogranicza znacząco emisję spalin.

Jest to również wg nas najtańsza oferta dedykowana do firm, która ułatwia jego edyfikację, zlokalizowanie i pozycjonowanie jego portfolio w Internecie.

Jesteśmy zespołem, który wychodzi naprzeciw potrzeb klienta, co zostaje docenione przez nabywców naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi obecni oraz potencjalni odbiorcy byli zadowoleni z każdego etapu naszych działań.