Kontakt

Zadzwoń do nas

Lub napisz

PartGroup Piotr Gertych

26-600 Radom,
ul. Wrocławska 9
NIP: 7961337431
Regon: 672991094

Nasz zespół

Piotr Gertych
Właściciel, twórca i producent marki iBlockFire
Właściciel firmy PartGroup Piotr Gertych jest twórcą wielu projektów oraz przedsięwzięć. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi oraz zarządzaniu zespołem. Jest człowiekiem z niebywałą pasją oraz ponadprzeciętnym optymizmem. Swoim zrozumieniem oraz indywidualnym podejściem, jest w stanie rozwiązać każde zagadnienie. Twórca i producent marki iBlockFire, który zawsze widzi szklankę do połowy pełną.
Karolina Gertych Jaroszek
Kierownik biura i koordynacji projektów, specjalista ds. sprzedaży
Jestem na bieżąco ze wszystkimi sprawami, które dzieją się w firmie, przez co mogę zaproponować odbiorcy odpowiednie dla niego rozwiązanie. Pilnuję, aby przekaz informacji między firmą, a klientami był zawsze na najwyższym poziomie. Dbam o to, aby cały zespół PartGroup był zaangażowany w wykonywanie zleceń oraz tworzenie projektów , dlatego firma tworzy jedność. Kreatywność oraz ciekawość świata umożliwiają mi wyszukiwanie niestandardowych rozwiązań.
Konrad Jaroszek
Koordynator ds. handlu, Administrator Centralnego Ośrodka Szkolenia Inspekcji Transportu Drogowego w Radomiu

Doświadczenie w kontakcie z klientem pozwala mi na szybkie dopasowanie się do potrzeb nabywcy. Jako administrator COSITD w Radomiu dbam o prawidłowe funkcjonowanie całej placówki. Elastyczność oraz wrodzona pogoda ducha pomagają mi w rozwiązaniu każdego zagadnienia.

Maciej Wachnicki
Specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej

Jako członek zespołu firmy PartGroup dbam o kontakt z klientami oraz staram się utrzymać z nimi jak najlepsze relacje. Wychodzę z założenia, że sukcesem nie jest pozyskanie nowego klienta na jednorazową usługę, ale utrzymanie go i zdobycie zaufania do dalszej współpracy. Mając styczność z kontaktami międzynarodowymi, nauczyłem się, że aby poznać i zrozumieć klienta należy poznać jego kulturę pochodzenia jak i kulturę biznesu. Pozytywne nastawienie pomaga mi w osiąganiu postawionych celów i realizowaniu projektów.

Karol Adamczyk
Grafik

W firmie PartGroup zajmuję się głównie przygotowaniem i realizacją projektów graficznych. Przygodę z grafiką zaczynałem już w podstawówce, bawiąc się samouczkiem w Corelu Photopaint. Od tamtego czasu moje zainteresowanie grafiką nie słabło i dlatego nawet teraz, po blisko 20 latach nadal rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. A co za tym idzie, jako miłośnik gier komputerowych i efektów specjalnych, doskonalę się w branży grafiki 3D.

Do zobaczenia