Poszukujesz widocznej reklamy dla swojej firmy? Reklama na samochodach od PartGroup z Radomia to dobry sposób na poprawienie widoczności marki. Projekt reklamy na samochód jest tworzony zgodnie z otrzymanymi od klientów wytycznymi. Doświadczenie i wiedza naszej agencji oraz wysokiej klasy sprzęt drukarski, który posiadamy, sprawiają, że reklama na samochodzie, którą otrzymuje klient, jest trwała i najwyższej jakości. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dla firm, jak i osób indywidualnych..

Grafika na pojazdy od PartGroup z Radomia

Nasza agencja reklamowa w Radomiu zajmuje się między innymi reklamą na samochodach. Oklejanie samochodów dostawczych lub osobowych reklamą jest coraz popularniejsze. Taka mobilna reklama na samochodzie może dotrzeć do wielu przyszłych klientów. Tworzone przez nas naklejki reklamowe na samochód łatwo się montuje, a po usunięciu nie pozostawiają śladów i samochód jest gotowy do kolejnego oklejenia reklamowego. Wykonywane przez nas grafiki na samochód możemy zabezpieczyć przed ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi, jeśli klient sobie tego życzy.

Reklama na samochód, którą wykonujemy, może mieć wiele wariantów w zależności od potrzeb i koncepcji klienta, od małych naklejek reklamowych w formie napisów po oklejanie reklamowe całych samochodów, przypominające nieco zmianę ich kolorów. Reklama na szybę auta lub na całą jego powierzchnię czyni je unikatowym w swym rodzaju.

Reklama na samochodach – rodzaje

Grafiki reklamowe do samochodu można ogólnie podzielić na dwie grupy:

  • małoformatowe na samochody osobowe, w tym vany, małe busy dostawcze,
  • wielkoformatowe, którymi oklejane mogą być naczepy TIR-ów, samochody ciężarowe, autobusy, wielkogabarytowe przyczepy samochodowe, różne pojazdy specjalne (np. karetki, wozy strażackie) czy sztywne zabudowy kontenerów.

Reklama na samochodzie może być wykonywana w następujących technikach:

  • grafiki na folii monomerycznej – płaskie powierzchnie,
  • grafiki na folii polimerowych – nierówne powierzchnie z małymi przetłoczeniami,
  • aplikacje na foliach wylewanych, które mają większe przetłoczenia oraz zróżnicowanie powierzchnie podkładowe,
  • grafiki wektorowe, które są wycinane z folii samoprzylepnych.

Mobilna reklama na samochodzie jest nieoceniona dla firm, które dostarczają swoje usługi bezpośrednio do klienta. Pojazdy takie nie są anonimowe, a podczas wykonywanej pracy pełnią też funkcję marketingową. Mogą być zauważone przez wielu potencjalnych przyszłych klientów, co zaowocuje wzrostem dochodów. Taka forma reklamy firmy na samochodzie sprawdzi się w absolutnie każdej branży, np. usługach gastronomicznych, budowlanych, handlowych, dostawczych czy ubezpieczeniowych.

Inne usługi reklamowe od PartGroup z Radomia

Oprócz reklamy na samochodzie oferujemy także inne usługi, których ofertę znajdziesz w zakładkach:

Ceny naszych usług ustalane są indywidualnie z klientem w zależności od ich zakresu, rodzajów i terminów wykonania. Nie musisz się więc obawiać, że zaskoczą Cię ukryte koszty. Wszystkie nasze realizacje cechuje wysoka jakość i terminowe dostarczanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!