Reklama w Internecie

APLIKACJA ZNAJDŹ FIRMĘ

Działania nasze wchodzą w szeroki zakres tworzenia nowych rozwiązań mających znaczenie dla społeczeństwa oraz środowiska naturalnego, również w sektorze usług internetowych.

Głównym celem stworzenia aplikacji było ułatwienie oraz usprawnienie poruszania się w zakresie wyszukiwania firm i usług w Internecie. Innowacja naszego rozwiązania polega na dopasowywaniu wyników wyszukiwania według odległości względem użytkownika.

Unikamy dzięki temu sugerowanych przez pozycjonowanie w Internecie narzucanych wyników wyszukiwania, gdzie wskazane firmy często znajdują się znacznie dalej niż te, które faktycznie są zlokalizowane blisko użytkownika.

Dzięki temu nasi użytkownicy zaoszczędzają czas, koszty dotarcia do wyszukiwanego miejsca, co w obecnej dobie ogranicza znacząco emisję spalin.

Jest to również według nas najtańsza oferta dedykowana do firm, która ułatwia ich edyfikację, zlokalizowanie i pozycjonowanie jego portfolio w Internecie.

www.znajdzfirme.pl – Obecnie w przebudowie

Pobierz aplikacje

Katalog Firm szukajwpoblizu.pl

Naszym kolejnym produktem jest Katalog Firm szukajwpoblizu.pl gdzie tworzymy reklamę klienta z dedykowaną subdomeną która jest pozycjonowana w Internecie
(przykład: aerosystem.szukajwpoblizu.pl/). Ważnym podkreślenia jest fakt, że nasze reklamy tylko w 2019 roku dotarły do prawie 1,5 milionów użytkowników. “Mówią o nas “…Najtańsza reklama na rynku”

Strony Internetowe

Dobra strona internetowa to nie tylko wizytówka firmy, ale także źródło potencjalnych klientów. Nasza agencja zadba, aby nasz Klient i jego firma posiadała przejrzystą, profesjonalną stronę internetową, przynoszącą zyski.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem, administracją oraz opieką stron internetowych.
Każdy z naszych projektów cechuje się indywidualnym podejściem, przez co zachowuje swoją oryginalność. Łączymy w nich najnowsze trendy i technologie, starając się przy tym o przejrzystość treści.

W swojej ofercie posiadamy:

Własny hosting stron www. Pomoc przy doborze i wykupie domeny. Połączenie strony z Facebookiem, Instagramem lub innymi social mediami. Wsparcie techniczne (dodanie nowych podstron, edycja gotowej strony www).

Tworzymy strony dynamiczne, oparte na systemie zarządzania treścią CMS (content management system) typu: Joomla, WordPress i wiele innych, a także strony statyczne HTML/CSS, strony landing page oraz sklepy internetowe.

Wszystkie nasze strony staramy się przygotować pod względem optymalizacji, pozycjonowania SEO a co najważniejsze nasze strony są responsywne (RWD).