Laur innowacyjności – 23.11.2016 r.

Laur Innowacyjności, statuetka Stanisława Staszica to wyjątkowe wyróżnienie dla każdego, kto taką statuetkę otrzymał. Wg wielu osób i organizacji jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawana w naszym kraju. Firma PartGroup otrzymała Brązowy Laur Innowacyjności za projekt iBlockFIRE Spray Gaśniczy 600 ml. Byliśmy nominowani w kategorii „Budownictwo i Pożarnictwo”, jakież było nasz e zaskoczenie, kiedy jako pierwsi odbieraliśmy statuetkę na nasz produkt z branży pożarniczej a oprócz nas z branży budowlanej firma Mostostal. Wśród blisko 150 projektów rywalizowały firmy i instytucje takie jak KGHM, WAT, WAM, AGH i wiele innych znakomitych i wyjątkowych firm, za którymi stali niezwykli i przedsiębiorczy ludzi. Przyznano po 3 statuetki z każdej kategorii, a ogólnie przyznano około dwudziestu kilku statuetek i certyfikatów. Tym bardziej jest to dla nas wielka nobilitacja i wyróżnienie.

Inne wpisy

IFRE-EXPO, Kielce - 08 do 10.06.2017 r.

Wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych w Kielcach.

Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju - 26.08.2020 r.

26 VIII 2020r. Pan Piotr Gertych prezes firmy PartGroup, twórca marki iBlockFIRE, po kilkunastoletniej drodze przebytej w budowaniu...

100% Biodegradowalności - 22.04.2020 r.

Pomimo nieprzyjaznych okoliczności, cały czas idziemy do przodu.

Osobowość Roku 2019 - 06.03.2020 r.

Od początku stycznia mieszkańcy każdego województwa oddawali głosy w plebiscycie Osobowość Roku 2019 wybierając laureatów tego tytułu najpierw w miastach i powiatach, a następnie w skali całego regionu.