Laur innowacyjności – 23.11.2016 r.

Laur Innowacyjności, statuetka Stanisława Staszica to wyjątkowe wyróżnienie dla każdego, kto taką statuetkę otrzymał. Wg wielu osób i organizacji jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawana w naszym kraju. Firma PartGroup otrzymała Brązowy Laur Innowacyjności za projekt iBlockFIRE Spray Gaśniczy 600 ml. Byliśmy nominowani w kategorii „Budownictwo i Pożarnictwo”, jakież było nasz e zaskoczenie, kiedy jako pierwsi odbieraliśmy statuetkę na nasz produkt z branży pożarniczej a oprócz nas z branży budowlanej firma Mostostal. Wśród blisko 150 projektów rywalizowały firmy i instytucje takie jak KGHM, WAT, WAM, AGH i wiele innych znakomitych i wyjątkowych firm, za którymi stali niezwykli i przedsiębiorczy ludzi. Przyznano po 3 statuetki z każdej kategorii, a ogólnie przyznano około dwudziestu kilku statuetek i certyfikatów. Tym bardziej jest to dla nas wielka nobilitacja i wyróżnienie.

Inne wpisy

iBlockFIRE Spray Gaśniczy - 01.2018 r.

Jako producent iBlockFIRE zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ŚWIADOMOŚĆ w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.

OFSEC Oman Fire, Safety and Security Expo - 5 do 7.09.2016 r.

iBlockFIRE po raz pierwszy na rynkach arabskich. Został zaprezentowany 5-7 Września w Omanie, na targach Oman’s Only and Most Comprehensive Exhibition on Fire, Safety and Security.

Targi Treviso i Verona - 03.2016 r.

Produkt iBlockFIRE przedstawiono szerzej na międzynarodowych targach przemysłu grzewczego w Weronie oraz Treviso. Działania w tym sektorze są bardzo ważną dla nas przestrzenią do budowania świadomości oraz zagadnień z bezpieczeństwa ppoż.

Nominacja - 01.02.2019 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że iBlockFIRE otrzymał nominację do tytułu Polska Nagroda Innowacyjności 2019 w kategorii: Innowacja dla życia.