KONTAKT


Nasz Zespół


Jesteśmy po to, aby podkreślić jakość Twojej marki, lub markę Twojej jakości

Piotr Gertych

Piotr Gertych

Właściciel, twórca i producent marki iBlockFire

Właściciel firmy PartGroup Piotr Gertych jest twórcą wielu projektów oraz przedsięwzięć. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi oraz zarządzaniu zespołem. Jest człowiekiem z niebywałą pasją oraz ponadprzeciętnym optymizmem. Swoim zrozumieniem oraz indywidualnym podejściem, jest w stanie rozwiązać każde zagadnienie. Twórca i producent marki iBlockFire, który zawsze widzi szklankę do połowy pełną.

piotr.gertych@partgroup.pl
Gertych

Karolina Gertych Jaroszek

Kierownik biura i koordynacji projektów, specjalista ds. sprzedaży

Jestem na bieżąco ze wszystkimi sprawami, które dzieją się w firmie, przez co mogę zaproponować odbiorcy odpowiednie dla niego rozwiązanie. Pilnuję, aby przekaz informacji między firmą, a klientami był zawsze na najwyższym poziomie. Dbam o to, aby cały zespół PartGroup był zaangażowany w wykonywanie zleceń oraz tworzenie projektów , dlatego firma tworzy jedność. Kreatywność oraz ciekawość świata umożliwiają mi wyszukiwanie niestandardowych rozwiązań.

kontakt@partgroup.pl +48 509609892
personal images

Konrad Jaroszek

Koordynator ds. handlu,
Administrator Centralnego Ośrodka Szkolenia Inspekcji Transportu Drogowego w Radomiu

Doświadczenie w kontakcie z klientem pozwala mi na szybkie dopasowanie się do potrzeb nabywcy. Jako administrator COSITD w Radomiu dbam o prawidłowe funkcjonowanie całej placówki. Elastyczność oraz wrodzona pogoda ducha pomagają mi w rozwiązaniu każdego zagadnienia.

sprzedaz@partgroup.pl +48 884085564, +48 509028708


PartGroup Piotr Gertych
26-600 Radom,
ul. Wrocławska 9
NIP: 7961337431
Regon: 672991094
PartGroup