iBlockFIRE Cerrad Enea Czarni Radom 8-10-2021

Z radością ogłaszamy, że PartGroup Piotr Gertych, producent sprayu gaśniczego iBlockFIRE został oficjalnym sponsorem siatkarskiego klubu Cerrad Enea Czarni Radom w sezonie 2021/2022 Czekają nas niesamowite emocje, zacięte spotkania i najznakomitsze zagrania – kochamy sport, a rozgrywki PlusLigii, czyli najwyższej ligi siatkarskiej będziemy oglądać teraz z dodatkowym, osobistym zaangażowaniem. Już w najbliższy weekend (9-10 października) mija dokładnie 100 lat istnienia klubu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Cerrad Enea Czarnych Radom w tak prestiżowym dla zespołu sezonie. W ciągu tych 100 lat klub był wielokrotnie chlubą naszego miasta, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli pomagać w jego dalszym rozwoju. Najbliższy mecz w ramach siatkarskiej PlusLigi już 9 października (sobota) w hali MOSiR Radom. Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia oraz świętowania tej wyjątkowej dla klubu rocznicy.

Inne wpisy

Bezpieczny dla skóry - 25.06.2020 r.

Miło nam jest ogłosić, że nasz produkt iBlockFIRE dostał kolejne wyróżnienie dla swojej wyjątkowości!

Wywiad w Radio Radom - 09.03.2020 r.

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu z właścicielem firmy PartGroup na temat zagrożeń pożarowych oraz innowacyjności produktu iBlockFIRE.

Muzeum Pożarnictwa, Mysłowice - 14.09.2017 r.

14.09.2017 zaprezentowaliśmy Spray Gaśniczy iBlockFIRE na spotkaniu w Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.

Quick Use Stopper - 10.2020 R.

Oryginalny, zabezpieczony wzór korka, który umożliwia jego zrzucenie jedną ręką - quick use stopper. Oryginalny kształt sugeruje jego zastosowanie i wyróżnia produkt spośród innych na rynku.