Muzeum Pożarnictwa, Mysłowice – 14.09.2017 r.

14.09.2017 zaprezentowaliśmy Spray Gaśniczy iBlockFIRE na spotkaniu w Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Spotkanie było przeznaczone starszym obywatelom naszego społeczeństwa, naszym seniorom. Tematem spotkania była ochrona PPOŻ i jej zastosowanie w sytuacji zagrożenia.
Prelekcji wysłuchali również oficerowie Państwowej Straży Pożarnej oraz przedstawiciele różnych środowisk związanych z branż PPOŻ

Inne wpisy

Wywiad w Radio Radom - 09.03.2020 r.

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu z właścicielem firmy PartGroup na temat zagrożeń pożarowych oraz innowacyjności produktu iBlockFIRE.

100% Biodegradowalności - 22.04.2020 r.

Pomimo nieprzyjaznych okoliczności, cały czas idziemy do przodu.

Bezpieczny dla skóry - 25.06.2020 r.

Miło nam jest ogłosić, że nasz produkt iBlockFIRE dostał kolejne wyróżnienie dla swojej wyjątkowości!

Wojda Boxing Night 6 03.06.2023r.

To już 6 edycja corocznego wydarzenia sportowego w Radomiu a z każdą kolejną galą widać rozwój tego Eventu stworzonego oraz prowadzonego przez Pana Rafał Wojdę.