Dystrybucja

RUBB Thermohall™

Sprzedaż i dystrybucja to jeden z kilku głównych sektorów naszej działalności. Z dumą informujemy, że zostaliśmy partnerem w zakresie promocji i sprzedaży innowacyjnych systemów Thermohall™ Firmy RUBB POLSKA.

Innowacyjny system ocieplenia hal

Od ponad 50 lat dostarczamy ocieplane hale namiotowe w opatentowanej technologii Thermohall™. Wiele obiektów na świecie–magazynów, hal przemysłowych i sportowych, hangarów i garaży wykonano właśnie w tej technologii.

Thermohall™ to nie tylko ocieplane ściany, ale również ocieplany strop. Ponieważ w halach najwięcej ciepła „ucieka” przez dach właśnie, nasz typ izolacji znacznie ogranicza to zjawisko i pozwala nawet dwukrotnie zmniejszyć koszty eksploatacji budynku. Tak ocieplane hale spełniają wymogi izolacyjności cieplnej stropów według obowiązujących warunków technicznych opisanych w Prawie Budowlanym.

Atuty opatentowanego przez Rubb systemu ocieplenia Thermohall™ to trwałe zmniejszenie kosztów ogrzewania i chłodzenia, grubość izolacji od 50 do 250 mm oraz brak szczelin powietrznych w powłoce (dzięki czemu minimalizuje się straty ciepła i eliminuje kondensację). To tylko kilka z atutów tego rozwiązania. Struktury można wielokrotnie przenosić.